Wynajem busów

Jeżeli poszukujecie Państwo sprawdzonych pojazdów i profesjonalnej obsługi, naprzeciw Waszym potrzebom wychodzi firma WR LOGISTIC. Oferujemy wynajem busów oraz lawet w województwie pomorskim, dostarczając Państwu pojazdy ubezpieczone oraz w pełni sprawne. Dzięki nim zapewnicie sobie komfort podróży albo bezpieczeństwo przewożonego samochodu – zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Pojazdy w niskich cenach

Wynajmujemy 6 i 9-osobowe busy (wysokiej klasy modele Renault Trafic oraz Opel Vivaro), posiadające optymalne wyposażenie i pozwalające uzyskać doskonałe warunki do podróżowania na najdalszych nawet trasach. Cena skorzystania z któregoś pojazdu w ciągu doby wynosi 150 złotych, a naszym Klientom dajemy również możliwość wypożyczenia pojazdu z paką.

Polecamy również inne pojazdy, które znalazły się w naszej ofercie, takie jak:

  • przyczepka z plandeką (50 zł/dobę),
  • laweta (100 zł/dobę),
  • autolaweta (250 zł/dobę).

Wszystkie pojazdy spełniają największe wymagania Klientów i sprawdzają się zarówno na krótkich, jak też dalekich trasach. Zapewniamy fachową obsługę i profesjonalne doradztwo, zachęcając jednocześnie do kontaktu z naszymi specjalistami. Podróżuj bezpiecznie, sprawnie i wszędzie tam, gdzie chcesz!